Пироги

Картопля смажена з свинячий грудинкою



Що може бути смачніше, ніж вид золотистої підсмаженої картоплі і аромат смаженого м’яса? Мало хто може встояти перед такою спокусою. А ось посмажити так апетитно виходить не у всіх.

Рецепт цієї страви був запозичений (з дозволу автора) з сайту http://agro-line.ru/ – найбільшого постачальника м’яса, риби і масла на російському ринку. Вам потрібно дотримуватися деяких правил, і тоді ця страва може стати коронним сімейним прикрасою столу.

Покроковий рецепт

Підготовка м’яса

  1. Спочатку потрібно вибрати відповідне м’ясо. Знадобиться грудинка, з реберцями і прошарками м’яса і тонкого сала.
  2. М’ясо слід обробити на поперечні неширокі, але і не тонкі смужки, щоб в кожному траплялося і м’ясо, і сало, і реберце.
  3. Товсте свиняче сало нарізати на маленькі кубики і покласти в сковороду з товстим дном.
  4. Поставити на найменший вогонь, щоб сало не присмажувалося, а витоплюється.
  5. Накрити кришкою і, періодично помішуючи, витопити жир до освіти зі шматочків сала шкварок.
  6. Шкварки вийняти і додати вогонь під сковородою до максимуму.
  7. Як тільки жир розігріється до потрібної температури, туди швиденько покласти нарізане м’ясо. Кілька разів перевернути його збоку на бік, щоб воно рівномірно обсмажити з усіх боків.

Підготовка картоплі

  1. Картоплю потрібно підготувати наступним чином: очищену стару картоплю, бажано не пухких сортів, нарізати тонкою соломкою.
  2. Як тільки м’ясо обсмажити, до нього додати картоплю. Вогонь не збавляти і кришкою не накривати. Інакше пар, який дат при нагріванні картопля, змусити всі на сковороді гаситися, а не смажитися. Так як бульби нашаткувати досить тонко, то не доведеться переживати, що вони можуть погано прожаритися.

Процес смаження

  1. Залишити картоплю з м’ясом на великому вогні на пару хвилин, після чого не примушують, а перевернути весь вміст так, щоб вже трохи підсмажений низ виявився зверху і навпаки.
  2. Процедуру цю повторити кілька разів. Краще робити це не ложкою, а вузької лопаткою або широким довгим ножем. Найчастіше перевертати не потрібно, інакше картопляні скибочки розсиплються і перетворяться в пюре. Необхідно чекати рум’янцю всього нижнього шару і тільки потім його акуратно майже цілком переміщати наверх. Тоді соломка залишиться цілою і просмажене, трохи схожою на фрі.
  3. Солити слід майже вже готову страву. Сіль змушує виділяти сік і тому, посолити картоплю спочатку приготування, можна весь кінцевий результат занапастити.
  4. Коли картопля вже майже готова, залишилося перевернути її буквально один раз, потрібно додати в неї нарізану тонкими півкільцями ріпчасту цибулю, посолити і перевернути.
  5. Якщо цибуля покласти раніше, то він буде прожарюватися нерівномірно, місцями буде варений, а місцями підгорілий. Йому цілком вистачити часу обсмажити в кінці смаження, крім того, він не зможе розмокнути від утворюється в надрах жариться картоплі пара. Тим більше що до кінця приготування картопля вже вся присмажилася і пара давати не буде.

Весь процес приготування проводитися на найбільшому вогні. Якщо все зробити саме так, то картопля обов’язково вийде красивою, апетитно зарум’яненим і цілої. М’ясо теж буде засмажені, з рум’яною скоринкою. З підсмаженими прожилками соковитого сальця. Лук також виявиться трохи схопленим обжаркой, але зберегти свій аромат і остренький присмак.





Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.