Рецепти тортів

Як приготувати торт графські руїни з безе: найкращі рецепти для приготування торта з безе в домашніх умовах!



рецепт приготування торта графські руїни

Назва торта «Графські руїни» звучить дуже таємниче. Для нас він вже не здається настільки таємничим, тепер і для вас таким не буде. Далі ви зможете ознайомитися з декількома варіантами рецептів торта графські руїни з безе. Для наочності ми будемо докладати фото до кожного з представлених рецептів. Отже, перший рецепт – торта Графські руїни з безе зі сметаною.

Рецепт приготування торта «Графські руїни» з безе і сметаною

приготування торта графські руїни

Для приготування торта знадобляться складові для крему зі сметани і коржів. Коржі необхідно приготувати за кілька годин до того, як прийде час компонувати торт.

складові:

  1. Борошно пшеничне – 600 грам;
  2. Цукор – 400 грам;
  3. 30% -ва сметана – 400 грам;
  4. 1 ч. Л. соди;
  5. Яйця-3 шт.
  6. Згущене молоко – 1 банка;
  7. Оцет або сік лимона, щоб можна було погасити.

Другий корж готується по іншому рецепту:

  1. 200 грам цукру;
  2. 2-3 столових ложки порошку какао;
  3. 6 яєць;
  4. 0,5 ч.л. соди;
  5. Оцет або сік лимона, щоб можна було погасіть.Сметана високого відсотка жирності і прохолодною температури набагато спрощує процес готування крему.

Продукти для приготування крему:

  • 30% сметана – 800 грам;
  • цукор – 500 грам;
  • пакетик ваніліну.

Спосіб приготування 1-го коржа

Білки відокремити від жовтків і перебити до консистенції густої піни і змішайте з цукровим піском, поки останній не розчиниться. Тим часом змішайте жовтки зі сметаною (30%) і встановіть на водяній бані, збиваючи, поки суміш не стане однорідною.

Наступним етапом потрібно змішати обидві суміші і влити погашену соду, згущене молоко і почати змішувати отриману масу. Заздалегідь необхідно просіяти борошно і всипати її в уже наявну заготовку. Тепер тісто можна почати вимішувати. Підготуйте форму для випічки, влийте в неї тісто і відправляйте в духовку на 30-40 хвилин (перевіряйте готовність не відкриваючи шафи, щоб бісквіт не «впав») при температурі 200 ° С. Після приготування витягніть корж з печі і остудіть.

Спосіб приготування 2-го коржа

Приготування другого коржа, як і рецепт трохи змінюється. Білки і жовтки розділіть і помістіть в окремі ємності. Цукор всипаємо в білки і починаємо збивати (блендер), поетапно додавайте до них гашене соду, жовткова масу, борошно (просіяне) і какао порошок. Масу вимішують і відправляйте в духовку за принципом приготування першого коржа. Після приготування виймайте корж з духовки і дайте йому охолонути.

Приготування крему зі сметани:

Ванілін збийте міксером або блендером зі сметаною (заздалегідь охолодженої). Не припиняючи процес збиття, додавайте цукровий пісок, поки він не розчиниться.

Як сформувати торт:

Кавовий корж розріжте на шматочки, а перший торт розділіть на дві нерівні частини і з більшою частиною поступите так, як і з кавовим коржем. Частину змастіть кремом і за бажанням можна встелити горішками, родзинками або цукатами. Кожен кубик умочуйте в сметану і укладайте на корж, щоб вийшла пірамідка. Для естетичності можна чергувати чорний і білий кубики. В якості прикраси гірки можна полити її шоколадною глазур’ю і прикрасити горішками.

Важливо знати! У Росії стартувала нова федеральна програма для всіх жінок, які страждають від ожиріння і надмірної ваги «Я за здорове тіло!» В ході програми кожна росіянка зможе спробувати унікальний високоефективний жиросжигающий комплекс “Bee Slim” отримавши 1 баночку абсолютно безкоштовно. Комплекс допоможе за 14 днів в домашніх умовах позбутися від зайвої ваги!

Читати докладніше …

Торт Графські руїни готовий до вживання. Перед подачею не забудьте оголосити гостям його інтригуючу назву!

Рецепт торта Графські руїни з безе

рецепт графські руїни

Головні інгредієнти:

  • пісок цукровий – 1 стакан;
  • борошно – 1 склянка;
  • 4 яйця;
  • 1 пачка розпушувача;
  • склянка цукрової пудри;
  • 3 столові ложки какао;
  • пачка вершкового масла;
  • банка згущеного молока;
  • 4 яєчних білка;
  • горіхи, родзинки, цукати – за бажанням.

Приготувати торт Графські руїни можна без особливих зусиль будинку. Якщо хочете додати в торт безе, можете приготувати його самостійно або купити в магазині. Зараз можна знайти різні варіанти безе як за кольором, так і за смаком.

Принцип приготування:

Для початку потрібно приготувати коржі. Для бісквіта беремо розпушувач, яйця і цукор. Всипаємо в окрему ємність і змішуємо, потроху додаючи туди борошно. Тісто вливайте в змащену олією форму для випікання і відправляйте в духовку (розігріту до 180 ° С) на півгодини.

Наступним етапом потрібно приготувати безе (якщо ви не хочете купити готове). Охолодіть яєчні білки і збийте до консистенції густої піни. В процесі збиття додавайте в піну цукрову пудру і продовжуйте, поки маса не стане крутими піками. Використовуючи кондитерський мішок (можна шприц) формуйте безе на деку і ставте в холодну духовку (температуру встановлюйте 120 ° С), а дверцята не закривайте його повністю. Протягом 40 хвилин випікайте меренгу, а потім закрийте дверцята, щоб надати золотистого кольору безе.

Тепер прийшла черга приготування крему. Для цього збийте блендером або міксером згущене молоко і масло. Кілька столових ложок крему отсипьте в окрему ємність, а в решту суміш додайте порошок какао. Далі необхідно розділити корж на дві частини. Перша частина послужить основою для торта Графські руїни з безе, а другу потрібно розрізати на шматочки і всипати їх в крем-какао. Корж-основу потрібно змастити кремом. Краї обкласти безе, а в середину викладіть суміш подрібнених шматочків коржа і крему.

Зверху покладіть безе, щоб було красиво. Якщо безе відпадає, то підсилити його склеиваемость можна змастивши безе кремом. В якості прикраси можете використовувати горіхи, цукати, кокосову стружку.

Класичний рецепт торта Графські руїни з безе

Незвичайне поєднання смаків таїть безе, вершкового крему, крему білкового і впізнавана нерівність архітектури – все це складається в єдиний пазл під назвою «Графські руїни». Під назвами Замку любові, Капризу актриси, пінчера, Графського замку, Кучерявого хлопчика, Кучерявого пінчера ховається все той же вищезгаданий Графський замок. Його дуже просто знайти в будь-кондитерської, проте справжнім господиням захочеться приготувати таке неймовірно смачна страва власноруч, щоб порадувати себе і своїх близьких.

Ви можете вносити зміни в класичний рецепт або експериментувати з декором композиції, в будь-якому випадку магазинну випічку неможливо віддати перевагу домашній.

Ми пропонуємо рецепти з використанням безе в поєднанні з вершковим кремом, бісквітом. Якщо в процесі ви захочете внести в рецепт свої корективи, то можете поповнити домашню книгу рецептів новим екземпляром.



Отже, вашій увазі пропонуються найкращі варіації торта Графські руїни

Перший рецепт: Графські руїни зі згущеним молоком і безе

торт графські руїни

Для цього варіанту потрібно приготувати два види крему (на основі згущеного молока і згущеного молока). Приступаємо до приготування безе: на одне середнє яйце (60-70грамм) беріть 50 грам цукрового піску. Щоб торт не перетворився в кашоподібну рідину, беріть саме цукровий пісок, а не пудру. Ретельно розділіть жовтки і білки і покладіть в окремі сухі ємності, щоб уникнути зміни текстури крему з білків.

складові:

  1. цукор – дві склянки;
  2. чайна ложка соди;
  3. п’ять курячих яєць;
  4. вершкове масло – 200 грам;
  5. півсклянки цукрової пудри;
  6. банка згущеного молока;
  7. молоко (концентроване);
  8. півсклянки орків (волоських);
  9. 50 грам чорного шоколаду;
  10. сіль за смаком.

Рецепт приготування:

  1. Бісквіт: яйця, 200 г цукру, сода (погашена), оцет і борошно розміщуйте в окрему ємність і збивайте міксером або блендером. Підготуйте ємність для випікання і змастіть її рослинним маслом (або використовуйте пергамент). Влийте тісто у форму і відправляйте в духовку хвилин на 30-40 при температурі 200 градусів.
  2. Безе: Стакан цукру перебити міксером з трьома яєчними білками, поки маса не перетвориться в консистенції густої піни. На сухий лист покладіть пергамент (змащувати нічим не потрібно) і формуйте безе (можна ложкою, можна кондитерським рукавом або шприцом). При температурі 100 градусів випікайте безе не менше години.
  3. Крем з згущеного молока: відтанула масло розмішайте з банкою згущеного молока і ретельно збийте міксером, поки маса не стане однорідною, а після цього влийте молоко (обов’язково концентроване) і повторно доведіть до однорідності.
  4. Білковий крем: Холодні білки міксером доведіть до пінного стану, додайте цукрову пудру і подрібнені горішки. Ще раз ретельно перемішайте суміш.
  5. Для формування конструкції торта Графські руїни розділіть коржі на дві однакові площини і один з коржів помістіть на піднос (або блюдо). Змастіть підстава торта згущеним кремом, укладіть зверху другий корж і повторно змастіть кремом із згущеного молока. Кожне безе обмажте білковим кремом і складайте на коржі, конструюючи гірку. Для декору конструкцію хаотично полийте розтопленим шоколадом, а потім посипте подрібненими горіхами. Дайте торту трохи відстоятися і охолонути. Тепер Графські руїни готові до подачі на стіл!

Рецепт другий: Бісквітні «Графські руїни» з горіхами і шоколадом

торт рецепт графські руїни

Цей чарівний рецепт доставить просто масу задоволення, тому як просто тане в роті, проте варто попередити, що він дуже ситний і калорійний, тому можете не тішити себе надіями, відрізаючи великий кусіще, так як осилити, зможете лише шматочок.

Основні інгредієнти: пшеничне борошно, два курячих яйця, 100 грам сметани, чайна ложка крохмалю, пачка ваніліну, один стакан цукру, полвіни чайної ложки соди, 100 грам шоколаду, оцет 6-7-відсотковий.

Приготування коржів:

Спочатку потрібно розділити білки і жовтки і помістити в окремі ємності. Білки збийте міксером до стану щільної піни. У той же час жовтки потрібно перетерти з цукром, всипати туди крохмаль, пшеничне борошно. Далі додавайте гашене соду а також пару пінної білкової маси і перемішуйте, а потім додавайте залишилася піну. Тісто готове для випікання. Після приготування остудіть коржі і розріжте на квадратики. Для приготування крему потрібно збити ваніль, цукор і сметану. Тепер приступаємо до формування самого торта. Кожен з розрізаних шматочків потрібно обваляти в білковому кремі і складати в формі конуса. Топленим шоколадом полийте піраміду зверху, додавши фарб десерту. Перед подачею Графські руїни до столу торт бажано поставити в прохолодне місце і дати йому охолонути.

Третій рецепт: Шоколадний бісквітний торт «Графські руїни» з чорносливом

рецепт торту

Шанувальникам сухофруктів торт особливо припаде до душі. Додавши в рецепт чорносливовим-горіхову прошарок, ви відразу ж додасте вишуканості ласощів.

Необхідні інгредієнти: два яйця, дві склянки пшеничного борошна вищого гатунку, стакан цукру, склянку сметани (жирної), столова ложка порошку какао, розпушувач для випічки бісквітів.

Для безе потрібно: 4 яєчних білка, стакан цукру.

Для крему: пачка вершкового масла, банка згущеного молока.
В якості начинки використовуємо шоколад, чорнослив, горіхи (цукати, родзинки і будь-які інші інгредієнти).

приготування торта

Перебити цукор з яйцями міксером, поки консистенція не стане однорідною, туди ж додайте пшеничне борошно і розпушувач. Тісто вимішують і розділіть на дві рівні частини. В одну з них всипте порошок какао і перемішайте. Приготуйте дві формочки, застеліть їх пергаментом і влийте світле і темне тісто окремо.

Для приготування безе потрібно збивати міксером білки, поки вони не перетворяться в щільну пінну масу, щоб в неї могла стояти ложка. На сухий пергамент викладіть маленькі безе і випікайте в духовці при низькій температурі. Для масляного крему досить перебити згущене молоко з маслом.

Тепер «руїни» потрібно скласти в замок. Спочатку на блюдо викладайте корж, потім змастіть його кремом, потім по поверхні розкладіть безе, покривши його попередньо замоченим і порізаним на дрібні шматочки, чорносливом. Схема повторюється, поки не закінчаться коржі. «Піка замку» покривається кремом, на який укладається безе. Торт прикрашається крихтами безе, горіхами і шматочками чорносливу, а потім поливається топленим шоколадом.

І наостанок, декілька порад господарочкам:

  1. Щоб торт не перетворився в незрозумілу місиво, то найкраще спекти коржі для торта раніше, щоб вони підсохли і не розм’якли від крему.
  2. – Щоб зрозуміти, що білки досить збиті, можна перевернути ємність. Якщо вони не випадають, що не пливуть, а залишаються на місці, значить це необхідна консистенція.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.