Риба і морепродукти

У центрі кулінарного уваги – морський язик і К °



Риба, особливо морська, має ряд корисних якостей, які роблять її практично незамінною в раціоні людини, що піклується про своє здоров’я.

Морський язик в умльтіварке

Кожна жінка намагається зробити меню своєї родини як можна смачніше і корисніше. В такому випадку різноманітність грає не останню роль. За допомогою морського мови можна не тільки урізноманітнити сімейний раціон корисним продуктом, але і приготувати морський язик в мультиварці без особливих турбот. Адже кухонні помічниця більшість функцій виконає сама.

Мова морської фарширований

Недарма ця риба називається мовою – адже в ній практично немає кісток, а м’ясо ніжне, соковите і жирне. У самий раз нафарширувати філе тим, що сподобається найбільше. Пропонуємо рецепти найпростіших блюд, а ви можете вносити свої корективи в начинку.

продукти

  • Філе морського язика – 2 шт. середнього розміру
  • Яйця курячі – 4 шт. (3 варених, 1 сире)
  • Лук білий ріпчаста (великий) – 2 шт.
  • Сир напівжирний твердий – 200 гр.
  • Олія – ​​для обсмажування цибулі
  • Вода – ½ л. для маринаду
  • Оцет або лимонний сік – 1 ст. л.
  • Сіль – за смаком (в маринад).

Для фаршу можна використовувати гриби, креветки, куряче м’ясо або овочі. Кращі спеції для риби – чорний і білий перець, мускатний горіх і коріандр. Із зелені перевагу віддайте кропу – він зробить м’ясо не тільки ароматним, а й подарує приємний післясмак.

приготування

    1. Готуємо маринад. В окремій, досить великої ємності змішуємо воду, сіль (буде достатньо близько 1 ст. Л.) І кислоту. Краще використовувати лимонний сік або лимонну кислоту, розведену водою. Розміщуємо туди рибу і залишаємо на 20-30 хв.
    1. Тим часом приступаємо до начинки. Лук очищаємо, нарізаємо дрібними кубиками і обсмажуємо на повільному вогні до золотистого кольору.
    2. Варені яйця і половину сиру натираємо на крупній тертці. З’єднуємо з обсмаженою цибулею, заправляємо сіллю і спеціями, додаємо сире яйце і перемішуємо.
    3. В мультиварці встановлюємо режим «Гасіння» на 25-30 хв. Чашу вистилає фольгою або папером для випічки, змащуємо поверхню рослинним маслом.
    4. Викладаємо одне філе в підготовлену чашу, зверху викладаємо начинку і покриваємо другим шматком філе, краю з’єднуємо.
  1. Другу частину сиру натираємо на крупній тертці і присипаємо зверху фарширований морський язик.
  2. З фольги формуємо “коритце”, щоб сік не витікав в чашу. Тоді смак страви буде більш соковитим і ніжним. А спосіб приготування – максимально наближеним до приготування на пару.

Рецепти приготування на пару або за допомогою фольги (паперу) гарантують легке блюдо, яке цілком доречно в дієтичному харчуванні.

Готову страву подавати можна як гарячим, так і холодним. Присипте мелконарубленную свіжим кропом. На гарнір виберете рис зі східними спеціями або картопляне пюре.

Риба з овочами – повноцінна вечеря

Рецепти риби з овочами завжди пропонують смачні і корисні страви до сніданку, обіду або вечері для всієї родини.



Морський язик в умльтіварке

складові

  • Філе морського язика – 350-400 гр.
  • Картопля великий – 4-5 шт.
  • Сметана жирна або вершки – 150-200 гр.
  • Помідори – 3-4 шт.
  • Сіль, спеції, зелень – за смаком

Такі рецепти дають можливість приготувати рибу як на пару.

приготування

  1. Картоплю чистимо, нарізаємо пластинками середньої товщини, заправляємо сіллю і спеціями за смаком.
  2. Чашу в мультиварці змащуємо вершковим маслом. Укладаємо шар картоплі.
  3. Рибу нарізаємо порційними шматочками, заправляємо сіллю і спеціями і укладаємо поверх картоплі. Змащуємо сметаною чи вершками.
  4. Помідори нарізаємо кружечками, викладаємо поверх риби, злегка солимо і поливаємо сметаною (вершками). Присипаємо дрібно нарубаної зеленню.
  5. Готуємо на режимі «Плов» або «Випічка» 35-40 хв.

Приготувати таку рибу з картоплею можна на «відкладений старт». Рецепти це дозволяють.

З готовим блюдом подавайте кетчуп, свіжу зелень, хліб і біле вино для дорослих, а виноградний сік – для дітей.

Рада-секрет

Морський язик в умльтіварке

Приготувати рибне філе в мультиварці на пару можна різними способами. Але найкращим буде використання фольги. Тоді сік з риби не витече в чашу і блюдо не втратить соковитості і ніжності.

Для маринування використовуйте свіжовичавлений лимонний сік або лимонну кислоту, розведену в холодній воді. Також непогано працює бальзамічний або винний оцет (натуральний).

Будь-яка риба, приготовлена ​​з овочами, вбирає їх запахи і смаки. Врахуйте цей момент при виборі супутників для рибки в ваше блюдо.

Щоб філе або стейки вийшли м’якими, соковитими і повністю промаринувалося, краще використовувати «масляний» маринад – рецепти на основі рослинної олії.

Для морської риби краще буде оливкова. Додайте морської солі і запашних спецій, натріть продукт цією сумішшю, залийте залишками і дайте постояти не менше 3-4 годин. Краще залишити на ніч у холодильнику.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.