Легкі рецепти

Кабачки, як грузді: простий рецепт на зиму. Смачна закачування для буднів і свят



Дивовижний і неповторний хамелеон серед овочів, кабачок легко приймає на себе будь-які смаки. Гріх не використовувати цю властивість при заготовках багатого врожаю.

Із задоволенням опишемо одну з наших улюблених закаток. Кабачки, як грузді – рецепт на зиму, який прекрасно підтвердить головний кабачковий талант до мімікрії. Приготувати такі пікантні аля-грибочки дуже легко, тим більше, якщо взятися за підготовчу нарізку в чотири руки. А результат виходить воістину делікатесний … І навіть низькокалорійний! Не більше 90 ккал на 100 грам готових маринованих овочів.

Великі кабачкові шматочки нагадують ароматні мариновані грузді і стануть чудовою закускою самі по собі. До речі, перевірити несподіваний вишукування ви зможете ще до консервування – вже через 3 години маринування овочі стають «грибними» без будь-якої термообробки.

Ми будемо використовувати стерилізацію і закачування під залізну кришку, як і належить в солідній заготовочной кулінарії. Так кабачки відмінно збережуться взимку без холодильника і багато раз прикрасять ваші трапези.

Що нам потрібно

Інгредієнти для заготовки на зиму:

  • Кабачки (будь-якого сорту) – 3 кг

* Для однієї банки – краще один сорт: цукіні / жовтий / городній

  • Соняшникова олія – ​​150 г (це 9-10 ст. Ложок або 1 стакан)
  • Оцет столовий 9% – 200 мл
  • Цукор – 6 ст. ложок
  • Сіль кам’яна (грубий / середній помел) – 2 ст. ложки
  • Перець чорний (мелений) – 1 ст. ложка
  • Часник – 2 середніх головки
  • Кріп – 1 пучок
  • Петрушка – 1 пучок

* Якщо у великій нарізці, то обох видів зелені приблизно по 1 склянці

  • Сухі стерилізовані банки
  • Залізні кришки для закачування

Вихід консервації – 3,5-3,8 л в залежності від щільності укладання овочів.

Зручно робити в невеликих банках – 500-750 мл.

Окремо визначимося з сіллю для заготовок: як правильно вибрати читайте на фото.

Як ми готуємо

У цьому рецепті на зиму можна використовувати і молоді, і зрілі кабачки.

Якщо заготовляємо молоді, то просто моєму їх, зрізаємо кінчики з обох сторін і не чистимо.

Якщо маринуємо зрілі кабачки, то моєму, зрізаємо кінчики, очищаємо від шкірки і ріжемо уздовж на 4 частини. Потім видаляємо центральну смугу з насінням. Інакше пухка серцевина завадить грибного ефекту «під грузді».

Нарізаємо кабачки шматочками. Спочатку вздовж на 4 довгих бруска, потім поперек – на досить великі шматочки товщиною 1,5-2 см.

Моєму кріп і петрушку і ріжемо великим кроком, щоб вийшли відрізки теж близько 1,5 см в довжину. Засипаємо зелень до кабачків.

Часник чистимо, щоб подрібнити за допомогою преса (в народі «Чеснокодавилка») або дрібно нарубати гострим ножем.

У миску з овочами і зеленню насипаємо цукор, сіль, перець, часникову масу, вливаємо оцет і соняшникову олію.

Всі компоненти добре перемішуємо і залишаємо маринуватися – на 3-4 години при кімнатній температурі.



Після того, як овочі промаринувалося, розкладаємо їх по сухим стерилізованих банках. Працюємо вільно – в акуратну насипання, але без граничної утрамбовки.

В кінці в кожну баночку додаємо рідина, набираючи її великою ложкою з дна ємності, в яку кабачки пустили сік при маринуванні.

На дно великої каструлі застилає бавовняний рушник.

Банки ставимо в каструлю і накриваємо кришками. Заливаємо каструлю помірно гарячою водою – по самі плічка банок. Накриваємо кришками.

Стерилізуємо 10-12 хвилин з моменту закипання води.

Нам не треба, щоб вода активно вирувало на самому сильному вогні. Досить підтримувати невелике булькання (слабке кипіння). Таке коротке час ідеально підійде для банки в 500, 750 і 800 мл.

  • Якщо хочете перестрахуватися, то в літровій банці тримайте продукт на стерилізації до 20 хвилин. Але пам’ятайте: чим довше стерилізуємо, тим більше розм’якшуються овочі. Якщо любите особливо хрусткі овочі, беріть банки поменше (півлітрові).

Після стерилізації закочує кришки ключем і виставляємо баночки остигати в перевернутому віде.Укутивать годі й говорити, якщо хочете зберегти ідеальну пружність «під гриби».

Деякі господині загортають, тоді овочеві шматочки виходять м’якше. У перший раз можете утеплити 2-3 баночки, щоб зрозуміти, яка текстура готових кабачків «під грузді» вам подобається.

Заготівля за цим рецептом відмінно зберігається весь зимовий сезон, як і належить домашньої консервації з оцтом. Але навряд чи баночки затримаються на полиці до весни.

Це пікантна закуска чудова в зимових салатах, де вона може замінити мариновані огірочки або грибочки. Ароматний вишукування піде на «Ура!» Під горілочку у чоловіків і сподобається сам по собі навіть діткам-малоїжки.

Сподіваємося, один раз спробувавши закатати «Кабачки як грузді», ви полюбите цей смачний і простий рецепт.

А ви готуєте мариновані овочі на зиму? Діліться випадками в коментарях!

Мініатюра до статті Кабачки, як грузді: простий рецепт на зиму. Смачна закачування для буднів і святМініатюра до статті Кабачки, як грузді: простий рецепт на зиму. Смачна закачування для буднів і свят



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.