Легкі рецепти

Красиве заливне з курки: 1,5 години на приготування і рецепт з фото крок за кроком



Це незвичайне блюдо з бюджетних інгредієнтів не можна озаглавити безтурботним епітетом «на швидку руку». На заливне з курки з желатином – рецепт з фото крок за кроком – доведеться витратити близько 1,5 годин, але і результат порадує вас сповна.

Прості продукти, кілька секретів, ефектне оформлення – і увагу гостей гарантовано. При цьому не потрібно сидіти над виварювання м’яса, як ми робимо це для холодцю. У курки немає достатньої кількості желирующих речовин.

Всю роботу по застиганню красивою закуски візьме на себе желатин. Купуйте швидкорозчинний, який легко набухає в теплій воді. Це кращий варіант для проби себе в прискорених вишукуваннях на святковий стіл.

Є місце заливного і в буденному меню. Привертає цікава текстура, користь м’ясного білка і желатину, можливість регулювати жирність і оригінальна прикраса.

Нижче вас чекають приклади яскравого і легкого у виконанні декору, в тому числі з майонезом і плавленим сирком, коли заливка різних кольорів робиться пошарово. Всі тонкощі розкішної закуски з фото крок за кроком і детальним поясненням.

Приєднуйтесь!

Як приготувати заливне «Курочка під снігом»

  • Час приготування – 1 година (відварювання бульйону) + 30 хвилин

Нам потрібні:

  • Курка – 1 птиця
  • Морква – 2 шт. великі
  • Цибулина – 1 шт. середня
  • Запашний перець – 5-6 горошин
  • Лавровий лист – 1-2 листочка
  • сіль
  • Часник – 2 зубчики
  • Плавлений сирок – 1-2 шт. (По 100 г)

Для 1 літра заливки:

  • Бульйон – 1 л
  • Желатин – 20 г (читайте упаковку!)
  • Хрін білий (готовий соус) – про 2 ст. ложок
  • Майонез – від 5 ст. ложок з гіркою
  • Сік лимона – з 1 невеликого плода
  • Кріп свіжий – від 1/3 середнього пучка

Приготування.

Відварюємо курку. Краще не використовувати сухувату грудини частина. Якщо використовуєте, кладіть за півгодини до кінця відварювання курки.

Для жирності і ніжного бульйону шкурку краще залишити. Якщо хвилюєтеся про калорії, знімете шкіру з птиці частково або повністю. Ще один варіант – варимо бульйон тільки з ніжок. Їх знадобиться 4-5 штук на таку ж кількість заливного, як і з цілої птиці.

Закладаємо тушку в холодну воду – рівно так, щоб вона покривала курочку. Доводимо до кипіння і варимо на середньому вогні під кришкой- приблизно 1 годину. Пінний шум знімаємо ложкою. Зазвичай він утворюється тільки на початку кипіння.

У каструлю також закладаємо моркву і цибулину. За 10 хвилин до кінця відварювання – лавровий лист і чорний перець горошком.

Готовий бульйон проціджуємо через тонке сито. Цілу морква відкладаємо для прикраси.

М’ясо дістаємо з відвару і розбираємо на невеликі шматочки. Розкладаємо по формах, де буде застигати холодець. Або вибираємо одне традиційно велике блюдо.

Додамо до м’яса пару зубчиків часнику, які дрібно порубати ножем. Плавлений сирок кладемо на 5 хвилин в морозилку. Дістаємо затверділий брусок і швидко натираємо на крупну тертку прямо над стравою з курячим м’ясом. Він повинен тонко покривати весь м’ясний шар.

Стандартні пропорції рідини, які потрібні:

  • для цілої курки з грудкою нам потрібен 1 літр бульйону;
  • для м’яса за вирахуванням грудного філе – ½ літра.

При цих цифрах ми отримуємо заливне насичене м’ясом курки з тоненькою смужкою чистого тугого желе.

Відливаємо склянку бульйону і замочуємо в ньому желатин. Читайте упаковку, скільки желатину дасть желе з вашим кількістю рідини і чи можна засипати порошок в теплий відвар.

Що додати в бульйон до желатину?

На 1 літр:

  • 2 ст. ложки покупного білого хрону
  • 5 ст. ложок майонезу
  • лимонний сік

Гарненько розмішуємо, щоб отримати розчин однорідного білого кольору. Додаємо набряклий желатин і гарненько розмішуємо.

В кінці додаємо сік 1 невеликого лимона, розмішуємо, за смаком присаливаем і регулюємо вже використані компоненти. Багато додають ще майонезу або хрону.



Акуратно розподіляємо заливку по страві. Зручно використовувати ополоник. Кілька рухів ложкою всередину м’ясного шару, щоб заливка проникла до дна. Посипаємо рубаним кропом і прикрашаємо за бажанням. Яскраво і завжди симпатично виглядає морква – в будь-якому візерунку. Ріжемо фігурки або кружечки з уже звареного коренеплоду, який витягли з бульйону.

Вуаля! Ефектна «Курочка під снігом» з ноткою пікантного хрону відправляється в холодильник до повного застигання. Фото покроково описує творчий процес.

Холодець з курки «Троянди на снігу»

Нам потрібні:

  • Курка (або 4 ноги)
  • Морква – 2 шт. середніх
  • Цибулина середнього розміру
  • Майонез – за смаком, від 1 ст. ложки з гіркою
  • Набір спецій для бульйону – які любите
  • Петрушки свіжа – 3-4 гілочки

Приготуємо ще один варіант. У ньому підкуповує послойная заливка. Вона дозволить нам почастувати гостей і домашніх оригінальною закускою на чолі з квіткою на снігу.

Спочатку повторюємо етап приготування бульйону, як в рецепті вище.

Морква нарізаємо овощечисткой-Піллер на тонкі смуги. З неї будемо робити трояндочки. Листям навколо квіток стане зелень петрушки.

Замочуємо желатин 1 склянкою теплого бульйону до розбухання і змішуємо з усім обсягом рідини (1 літр).

Приблизно 300 мл бульйону з розчиненим желатином відливаємо для пошаровим заливки, як показано на фото нижче.

У форму наливаємо зовсім трошки – висотою до 0,5 см. Відправляємо в холодильник для застигання. Решту розчину змішуємо з майонезом – до однорідного білого кольору.

З морквяних смужок скручуємо трубочки, нашаровуючись одну на іншу, щоб вийшли трояндочки – великі і трохи менше. Укладаємо їх верхньої стороною вниз на застиглу смугу бульйону в формі, трохи придавивши в желе. Поруч маємо листочки петрушки.

Акуратно додаємо до букету білу заливку з майонезом. Спочатку ллємо по стінках форми, щоб не порушити композицію. Ставимо в холодильник.

Коли «сніговий» шар застиг, додаємо в форму м’ясо і заливаємо прозорим желюючий розчином. У нього, до речі, можна додати часник і улюблені спеції.

Ставимо в холод на ніч. Подивіться, який ресторанний вид у цього заливного! Витягти його з форми не складе труднощів: всього лише на півхвилини занурити миску в гарячу воду.

Сподіваємося, у вас не залишилося питань, як організувати ресторанну подачу в домашніх умовах. Саме заливне з курки з желатином готується дуже просто. Рецепт з фото покроково надихає витратити пару хвилин на вишукану подачу. Готуйте з задоволенням!

Мініатюра до статті Красиве заливне з курки: 1,5 години на приготування і рецепт з фото крок за крокомМініатюра до статті Красиве заливне з курки: 1,5 години на приготування і рецепт з фото крок за кроком



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.